Billiga Flyg Till Holguincu

En sökning här visar alla billiga flygresor
från de främsta resebyråerna!

Sök & boka billiga flyg:

Antal vuxna:
Antal barn:
Barnens åldrar:

Holguin

Holguin

Stad:Holguin Land:esKuba
IATA-kod:HOG Tidszon:-0500
Landskod:CU Hotell i Holguin

Holguin är såväl en stad som en kommun och utgör också huvudstad i den kubanska provinsen med samma namn. Den är geografiskt belägen i landets sydöstra del och grundades år 1545 under namnet San Isidori de Holguin. Den är döpt efter sin grundare Garcia de Holguin, en spansk officer.

Fram till 1976 hörde den till provinsen Oriente. Numera bor här en befolkning på ungefär 330 000 invånare. Bryggerinäringen är framträdande med tillverkning av tre olika ölsorter. Holguins stränder hör till de mest pittoreska i hela Karibien med vit sand, klarblått vatten och lummig grön vegetation som ger fantastiska färgkontraster i kombination med höga berg i bakgrunden. Staden omfattar också flera små parker som t.ex. Calixto Garcia, museer och gallerier.

Viktig information:

Det här är ett urval av billiga flyg till Holguin oavsett datum, priserna är baserade på tidigare sökningar och kan vara inaktuella. För att uppdatera priset använd sökfältet ovan för att söka på de datum som passar er.

  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Lufthansa LH0809 - Lufthansa 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 15:40 Frankfurt, Copenhagen 2 byten 15h 40m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3640
    3. Scandinavian Airlines - SK0406
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 15h 40m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 2h 35m

      Scandinavian Airlines SK3640 - Scandinavian Airlines 1h 20m

      Lyfter Tor 12:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 13:50 CPH Copenhagen, Danmark

    3. Byt flygplan CPH Copenhagen, Danmark 0h 40m

      Scandinavian Airlines SK0406 - Scandinavian Airlines 1h 10m

      Lyfter Tor 14:30 CPH Copenhagen, Danmark

      Landar Tor 15:40 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Lufthansa LH0809 - Lufthansa 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 16:25 Frankfurt, Copenhagen 2 byten 16h 25m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3640
    3. Scandinavian Airlines - SK1424
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 16h 25m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 2h 35m

      Scandinavian Airlines SK3640 - Scandinavian Airlines 1h 20m

      Lyfter Tor 12:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 13:50 CPH Copenhagen, Danmark

    3. Byt flygplan CPH Copenhagen, Danmark 1h 30m

      Scandinavian Airlines SK1424 - Scandinavian Airlines 1h 5m

      Lyfter Tor 15:20 CPH Copenhagen, Danmark

      Landar Tor 16:25 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Lufthansa LH0809 - Lufthansa 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 20:05 Frankfurt, Oslo 2 byten 20h 5m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3205
    3. Scandinavian Airlines - SK0886
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 20h 5m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 2h 45m

      Scandinavian Airlines SK3205 - Scandinavian Airlines 1h 55m

      Lyfter Tor 12:40 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 14:35 OSL Oslo, Norge

    3. Byt flygplan OSL Oslo, Norge 4h 35m

      Scandinavian Airlines SK0886 - Scandinavian Airlines 0h 55m

      Lyfter Tor 19:10 OSL Oslo, Norge

      Landar Tor 20:05 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Lufthansa LH0809 - Lufthansa 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 19:15 Frankfurt, Oslo 2 byten 19h 15m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3205
    3. Scandinavian Airlines - SK1484
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 19h 15m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 2h 45m

      Scandinavian Airlines SK3205 - Scandinavian Airlines 1h 55m

      Lyfter Tor 12:40 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 14:35 OSL Oslo, Norge

    3. Byt flygplan OSL Oslo, Norge 3h 45m

      Scandinavian Airlines SK1484 - Scandinavian Airlines 0h 55m

      Lyfter Tor 18:20 OSL Oslo, Norge

      Landar Tor 19:15 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 07:35 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 14h 25m
    1. Scandinavian Airlines - SK1631
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 14h 25m

      Scandinavian Airlines SK1631 - Scandinavian Airlines 2h 15m

      Lyfter Ons 07:35 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 09:50 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 1h 40m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 20:10 Frankfurt, Copenhagen 2 byten 20h 10m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3628
    3. Scandinavian Airlines - SK1430
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 20h 10m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 6h 35m

      Scandinavian Airlines SK3628 - Scandinavian Airlines 1h 20m

      Lyfter Tor 16:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 17:50 CPH Copenhagen, Danmark

    3. Byt flygplan CPH Copenhagen, Danmark 1h 10m

      Scandinavian Airlines SK1430 - Scandinavian Airlines 1h 10m

      Lyfter Tor 19:00 CPH Copenhagen, Danmark

      Landar Tor 20:10 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Lufthansa LH0809 - Lufthansa 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 16:55 Frankfurt, Oslo 2 byten 16h 55m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3205
    3. Scandinavian Airlines - SK0882
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 16h 55m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 2h 45m

      Scandinavian Airlines SK3205 - Scandinavian Airlines 1h 55m

      Lyfter Tor 12:40 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 14:35 OSL Oslo, Norge

    3. Byt flygplan OSL Oslo, Norge 1h 25m

      Scandinavian Airlines SK0882 - Scandinavian Airlines 0h 55m

      Lyfter Tor 16:00 OSL Oslo, Norge

      Landar Tor 16:55 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Lufthansa LH0809 - Lufthansa 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 18:15 Frankfurt, Copenhagen 2 byten 18h 15m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3640
    3. Scandinavian Airlines - SK1408
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 18h 15m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 2h 35m

      Scandinavian Airlines SK3640 - Scandinavian Airlines 1h 20m

      Lyfter Tor 12:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 13:50 CPH Copenhagen, Danmark

    3. Byt flygplan CPH Copenhagen, Danmark 3h 15m

      Scandinavian Airlines SK1408 - Scandinavian Airlines 1h 10m

      Lyfter Tor 17:05 CPH Copenhagen, Danmark

      Landar Tor 18:15 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Lufthansa LH0809 - Lufthansa 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 20:10 Frankfurt, Copenhagen 2 byten 20h 10m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Scandinavian Airlines - SK3628
    3. Scandinavian Airlines - SK1430
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 2 byten 20h 10m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 6h 35m

      Scandinavian Airlines SK3628 - Scandinavian Airlines 1h 20m

      Lyfter Tor 16:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 17:50 CPH Copenhagen, Danmark

    3. Byt flygplan CPH Copenhagen, Danmark 1h 10m

      Scandinavian Airlines SK1430 - Scandinavian Airlines 1h 10m

      Lyfter Tor 19:00 CPH Copenhagen, Danmark

      Landar Tor 20:10 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:00 HolguinHOG 16:00 Frankfurt 1 byte 16h 0m
    1. Scandinavian Airlines - SK3611
    2. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 1 byte 16h 0m

      Scandinavian Airlines SK3611 - Scandinavian Airlines 2h 10m

      Lyfter Ons 06:00 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:10 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 3h 20m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 StockholmARN 18:00 Frankfurt 1 byte 18h 0m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till ARN - 1 byte 18h 0m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 6h 5m

      Lufthansa LH0804 - Lufthansa 2h 0m

      Lyfter Tor 16:00 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 18:00 ARN Stockholm, Sverige

8 815 SEK
  1. Utresa: Ons, Jun 24

    StockholmARN 06:30 HolguinHOG 16:00 Berlin, Frankfurt 2 byten 15h 30m
    1. Air Berlin - AB8001
    2. Lufthansa - LH0179
    3. Condor Flugdienst - DE3196
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Jun 24ARN till HOG - 2 byten 15h 30m

      Air Berlin AB8001 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Ons 06:30 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 08:05 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 1h 10m

      Lufthansa LH0179 - Lufthansa 1h 15m

      Lyfter Ons 09:15 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Ons 10:30 FRA Frankfurt, Tyskland

    3. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 1h 0m

      Condor Flugdienst DE3196 - Condor Flugdienst 10h 30m

      Lyfter Ons 11:30 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Ons 16:00 HOG Holguin, Kuba

  2. Hemresa: Ons, Jul 1

    HolguinHOG 18:00 Warning StockholmBMA 19:20 Frankfurt, Brussels 2 byten 19h 20m
    1. Condor Flugdienst - DE3197
    2. Brussels Airlines - SN7018
    3. Malmö Aviation - TF2222
    Visa Detaljer »
    1. hemresaOns, Jul 1HOG till BMA - 2 byten 19h 20m

      Condor Flugdienst DE3197 - Condor Flugdienst 9h 55m

      Lyfter Ons 18:00 HOG Holguin, Kuba

      Landar Tor 09:55 FRA Frankfurt, Tyskland

    2. Byt flygplan FRA Frankfurt, Tyskland 1h 30m

      Brussels Airlines SN7018 - Brussels Airlines 0h 55m

      Lyfter Tor 11:25 FRA Frankfurt, Tyskland

      Landar Tor 12:20 BRU Brussels, Belgien

    3. Byt flygplan BRU Brussels, Belgien 4h 45m

      Malmö Aviation TF2222 - Malmö Aviation 2h 15m

      Lyfter Tor 17:05 BRU Brussels, Belgien

      Landar Tor 19:20 BMA Stockholm, Sverige

8 815 SEK