Billiga Flyg Till Permru

En sökning här visar alla billiga flygresor
från de främsta resebyråerna!

Sök & boka billiga flyg:

Antal vuxna:
Antal barn:
Barnens åldrar:

Perm

Perm

Stad:Perm Land:esRyssland
IATA-kod:PEE Tidszon:+0500
Landskod:RU Hotell i Perm

Perm är en rysk stad som även utgör residensstad för krajet (provinsen) med samma namn. Här bor en befolkning på knappt en miljon invånare och staden är också till ytan den tredje största ryska efter Moskva och St. Petersburg. Geografiskt är Perm beläget i den europeiska delen av Ryssland nära Uralbergen och vid floden Kama vilken i sin tur är en av de största flödena till den mer kända floden Volga.

Perm grundades formellt 1723 och fick sina stads-rättigheter 1781. Stadens näringsliv baseras i huvudsak på tillverkningsindustri och under Sovjettiden var här ett centrum för produktionen av tanks. Perm har också utvecklats till ett kulturellt viktigt område med ett flertal teatrar och kanske framförallt Perms Opera- och Balletthus som räknas bland Rysslands bästa.

Viktig information:

Det här är ett urval av billiga flyg till Perm oavsett datum, priserna är baserade på tidigare sökningar och kan vara inaktuella. För att uppdatera priset använd sökfältet ovan för att söka på de datum som passar er.

  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 06:30 PermPEE 12:35 Berlin, Moskva 2 byten 25h 5m
    1. Air Berlin - AB8101
    2. Air Berlin - AB8356
    3. Air Berlin - AB5924
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 25h 5m

      Air Berlin AB8101 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 06:30 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 08:05 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 13h 30m

      Air Berlin AB8356 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 21:35 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Fre 02:10 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 6h 20m

      Air Berlin AB5924 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Fre 08:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Fre 12:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 09:50 Moskva, Berlin 2 byten 25h 35m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8357
    3. Air Berlin - AB8102
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 25h 35m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 17h 0m

      Air Berlin AB8357 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Sön 06:35 DME Moskva, Ryssland

      Landar Sön 07:25 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 0h 55m

      Air Berlin AB8102 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 08:20 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 09:50 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 06:30 PermPEE 02:35 Berlin, Moskva 2 byten 39h 5m
    1. Air Berlin - AB8101
    2. Air Berlin - AB8356
    3. Air Berlin - AB5928
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 39h 5m

      Air Berlin AB8101 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 06:30 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 08:05 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 13h 30m

      Air Berlin AB8356 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 21:35 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Fre 02:10 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 20h 20m

      Air Berlin AB5928 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Fre 22:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 02:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 09:50 Moskva, Berlin 2 byten 25h 35m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8357
    3. Air Berlin - AB8102
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 25h 35m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 17h 0m

      Air Berlin AB8357 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Sön 06:35 DME Moskva, Ryssland

      Landar Sön 07:25 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 0h 55m

      Air Berlin AB8102 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 08:20 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 09:50 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    StockholmARN 06:30 PermPEE 05:25 Berlin, Moskva 2 byten 17h 55m
    1. Air Berlin - AB8101
    2. Air Berlin - AB8352
    3. S7 Airlines - S70305
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 17h 55m

      Air Berlin AB8101 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 06:30 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 08:05 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 3h 35m

      Air Berlin AB8352 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 11:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Tor 16:15 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 9h 5m

      S7 Airlines S70305 - S7 Airlines 2h 5m

      Lyfter Fre 01:20 DME Moskva, Ryssland

      Landar Fre 05:25 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 14:10 Moskva, Berlin 2 byten 29h 55m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8353
    3. Air Berlin - AB8098
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 29h 55m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 3h 25m

      Air Berlin AB8353 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Lör 17:00 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 17:50 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 18h 50m

      Air Berlin AB8098 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 12:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 14:10 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    StockholmARN 06:30 PermPEE 05:25 Berlin, Moskva 2 byten 17h 55m
    1. Air Berlin - AB8101
    2. Air Berlin - AB8352
    3. S7 Airlines - S70305
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 17h 55m

      Air Berlin AB8101 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 06:30 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 08:05 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 3h 35m

      Air Berlin AB8352 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 11:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Tor 16:15 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 9h 5m

      S7 Airlines S70305 - S7 Airlines 2h 5m

      Lyfter Fre 01:20 DME Moskva, Ryssland

      Landar Fre 05:25 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 09:50 Moskva, Berlin 2 byten 25h 35m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8353
    3. Air Berlin - AB8102
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 25h 35m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 3h 25m

      Air Berlin AB8353 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Lör 17:00 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 17:50 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 14h 30m

      Air Berlin AB8102 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 08:20 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 09:50 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 06:30 PermPEE 12:35 Berlin, Moskva 2 byten 25h 5m
    1. Air Berlin - AB8101
    2. Air Berlin - AB8352
    3. Air Berlin - AB5924
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 25h 5m

      Air Berlin AB8101 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 06:30 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 08:05 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 3h 35m

      Air Berlin AB8352 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 11:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Tor 16:15 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 16h 15m

      Air Berlin AB5924 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Fre 08:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Fre 12:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 09:50 Moskva, Berlin 2 byten 25h 35m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8357
    3. Air Berlin - AB8102
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 25h 35m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 17h 0m

      Air Berlin AB8357 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Sön 06:35 DME Moskva, Ryssland

      Landar Sön 07:25 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 0h 55m

      Air Berlin AB8102 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 08:20 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 09:50 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 19:15 PermPEE 02:35 Berlin, Moskva 2 byten 26h 20m
    1. Air Berlin - AB8109
    2. Air Berlin - AB8356
    3. Air Berlin - AB5928
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 26h 20m

      Air Berlin AB8109 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 19:15 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 20:50 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 0h 45m

      Air Berlin AB8356 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 21:35 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Fre 02:10 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 20h 20m

      Air Berlin AB5928 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Fre 22:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 02:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 09:50 Moskva, Berlin 2 byten 25h 35m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8357
    3. Air Berlin - AB8102
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 25h 35m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 17h 0m

      Air Berlin AB8357 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Sön 06:35 DME Moskva, Ryssland

      Landar Sön 07:25 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 0h 55m

      Air Berlin AB8102 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 08:20 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 09:50 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 06:30 PermPEE 12:35 Berlin, Moskva 2 byten 25h 5m
    1. Air Berlin - AB8101
    2. Air Berlin - AB8356
    3. Air Berlin - AB5924
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 25h 5m

      Air Berlin AB8101 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 06:30 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 08:05 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 13h 30m

      Air Berlin AB8356 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 21:35 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Fre 02:10 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 6h 20m

      Air Berlin AB5924 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Fre 08:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Fre 12:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Niki PermPEE 13:15 StockholmARN 15:00 Moskva, Wien 2 byten 30h 45m
    1. Niki - HG5881
    2. Niki - HG8107
    3. Niki - HG8490
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 30h 45m

      Niki HG5881 - Niki 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 3h 0m

      Niki HG8107 - Niki 3h 50m

      Lyfter Lör 16:35 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 17:25 VIE Wien, Osterrike

    3. Byt flygplan VIE Wien, Osterrike 19h 25m

      Niki HG8490 - Niki 2h 10m

      Lyfter Sön 12:50 VIE Wien, Osterrike

      Landar Sön 15:00 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 19:15 PermPEE 12:35 Berlin, Moskva 2 byten 36h 20m
    1. Air Berlin - AB8109
    2. Air Berlin - AB8352
    3. Air Berlin - AB5924
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 36h 20m

      Air Berlin AB8109 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 19:15 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 20:50 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 14h 50m

      Air Berlin AB8352 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Fre 11:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Fre 16:15 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 16h 15m

      Air Berlin AB5924 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Lör 08:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 12:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 09:50 Moskva, Berlin 2 byten 25h 35m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8353
    3. Air Berlin - AB8102
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 25h 35m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 3h 25m

      Air Berlin AB8353 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Lör 17:00 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 17:50 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 14h 30m

      Air Berlin AB8102 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 08:20 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 09:50 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 19:15 PermPEE 12:35 Berlin, Moskva 2 byten 36h 20m
    1. Air Berlin - AB8109
    2. Air Berlin - AB8352
    3. Air Berlin - AB5924
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 36h 20m

      Air Berlin AB8109 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 19:15 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 20:50 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 14h 50m

      Air Berlin AB8352 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Fre 11:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Fre 16:15 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 16h 15m

      Air Berlin AB5924 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Lör 08:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 12:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Air Berlin PermPEE 13:15 StockholmARN 14:10 Moskva, Berlin 2 byten 29h 55m
    1. Air Berlin - AB5925
    2. Air Berlin - AB8353
    3. Air Berlin - AB8098
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 29h 55m

      Air Berlin AB5925 - Air Berlin 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 3h 25m

      Air Berlin AB8353 - Air Berlin 3h 50m

      Lyfter Lör 17:00 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 17:50 TXL Berlin, Tyskland

    3. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 18h 50m

      Air Berlin AB8098 - Air Berlin 1h 30m

      Lyfter Sön 12:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Sön 14:10 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK
  1. Utresa: Tor, Dec 25

    Air Berlin StockholmARN 19:15 PermPEE 02:35 Berlin, Moskva 2 byten 26h 20m
    1. Air Berlin - AB8109
    2. Air Berlin - AB8352
    3. Air Berlin - AB5928
    Visa Detaljer »
    1. utresaTor, Dec 25ARN till PEE - 2 byten 26h 20m

      Air Berlin AB8109 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Tor 19:15 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Tor 20:50 TXL Berlin, Tyskland

    2. Byt flygplan TXL Berlin, Tyskland 14h 50m

      Air Berlin AB8352 - Air Berlin 1h 35m

      Lyfter Fre 11:40 TXL Berlin, Tyskland

      Landar Fre 16:15 DME Moskva, Ryssland

    3. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 6h 15m

      Air Berlin AB5928 - Air Berlin 2h 5m

      Lyfter Fre 22:30 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 02:35 PEE Perm, Ryssland

  2. Hemresa: Lör, Jan 10

    Niki PermPEE 13:15 StockholmARN 15:00 Moskva, Wien 2 byten 30h 45m
    1. Niki - HG5881
    2. Niki - HG8107
    3. Niki - HG8490
    Visa Detaljer »
    1. hemresaLör, Jan 10PEE till ARN - 2 byten 30h 45m

      Niki HG5881 - Niki 2h 20m

      Lyfter Lör 13:15 PEE Perm, Ryssland

      Landar Lör 13:35 DME Moskva, Ryssland

    2. Byt flygplan DME Moskva, Ryssland 3h 0m

      Niki HG8107 - Niki 3h 50m

      Lyfter Lör 16:35 DME Moskva, Ryssland

      Landar Lör 17:25 VIE Wien, Osterrike

    3. Byt flygplan VIE Wien, Osterrike 19h 25m

      Niki HG8490 - Niki 2h 10m

      Lyfter Sön 12:50 VIE Wien, Osterrike

      Landar Sön 15:00 ARN Stockholm, Sverige

3 687 SEK