Sök & boka billiga flyg:

Pristina

Pristina

Stad:Pristina Land:esSerbien Montenegro
IATA-kod:PRN Tidszon:+0100
Landskod:CS Hotell i Pristina

Viktig information:

Det här är ett urval av billiga flyg till Pristina oavsett datum, priserna är baserade på tidigare sökningar och kan vara inaktuella. För att uppdatera priset använd sökfältet ovan för att söka på de datum som passar er.

  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 09:40 PristinaPRN 17:30 Frankfurt 1 byte  7h 50m
    1. Lufthansa - LH0801
    2. Lufthansa - LH6916
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    PristinaPRN 06:15 StockholmARN 12:15 Frankfurt 1 byte  6h 0m
    1. Adria Airways - JP0114
    2. Scandinavian Airlines - SK3612
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 09:40 PristinaPRN 17:30 Frankfurt 1 byte  7h 50m
    1. Lufthansa - LH0801
    2. Lufthansa - LH6916
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:00 Frankfurt 1 byte  11h 45m
    1. Adria Airways - JP0114
    2. Scandinavian Airlines - SK3614
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    StockholmARN 09:05 PristinaPRN 17:30 Frankfurt 1 byte  8h 25m
    1. Scandinavian Airlines - SK0635
    2. Adria Airways - JP0115
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:00 Frankfurt 1 byte  11h 45m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 13:20 PristinaPRN 22:20 Frankfurt, Vienna 2 byten  9h 0m
    1. Lufthansa - LH0803
    2. Lufthansa - LH6346
    3. Lufthansa - LH6456
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:00 Frankfurt 1 byte  11h 45m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    StockholmARN 09:40 PristinaPRN 17:30 Frankfurt 1 byte  7h 50m
    1. Scandinavian Airlines - SK3671
    2. Adria Airways - JP0115
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:00 Frankfurt 1 byte  11h 45m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 09:40 PristinaPRN 17:30 Frankfurt 1 byte  7h 50m
    1. Lufthansa - LH0801
    2. Lufthansa - LH6916
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 14:20 Frankfurt 1 byte  8h 5m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH6226
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 15:00 PristinaPRN 22:20 Munich, Vienna 2 byten  7h 20m
    1. Lufthansa - LH2417
    2. Lufthansa - LH2332
    3. Lufthansa - LH6456
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:00 Frankfurt 1 byte  11h 45m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 13:20 PristinaPRN 22:20 Frankfurt, Vienna 2 byten  9h 0m
    1. Lufthansa - LH0803
    2. Lufthansa - LH1242
    3. Lufthansa - LH6456
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 12:15 Frankfurt 1 byte  6h 0m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0802
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 18:40 PristinaPRN 12:00 Munich, Vienna 2 byten  17h 20m
    1. Lufthansa - LH2419
    2. Lufthansa - LH6326
    3. Lufthansa - LH6458
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:00 Frankfurt 1 byte  11h 45m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart
  1. Utresa: Tis, Dec 8

    Lufthansa StockholmARN 09:05 PristinaPRN 17:30 Frankfurt 1 byte  8h 25m
    1. Lufthansa - LH6227
    2. Lufthansa - LH6916
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Tis, Dec 22

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 14:20 Frankfurt, Munich 2 byten  8h 5m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0100
    3. Lufthansa - LH2416
    Visa Detaljer »
1 999 SEK Boka »Travelstart