Billiga Flyg Till Santo Domingove

En sökning här visar alla billiga flygresor
från de främsta resebyråerna!

Sök & boka billiga flyg:

Antal vuxna:
Antal barn:
Barnens åldrar:

Santo Domingo

Santo Domingo

Stad:Santo Domingo Land:esVenezuela
IATA-kod:STD Tidszon:-0400
Landskod:VE Hotell i Santo Domingo

Viktig information:

Det här är ett urval av billiga flyg till Santo Domingo oavsett datum, priserna är baserade på tidigare sökningar och kan vara inaktuella. För att uppdatera priset använd sökfältet ovan för att söka på de datum som passar er.

  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 16:10 Paris, Caracas 2 byten 56h 0m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Conviasa - V02176
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 56h 0m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 45m

      Conviasa V02176 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Fre 15:10 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 16:10 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 12:20 StockholmARN 22:00 Caracas, Paris 2 byten 28h 40m
    1. Conviasa - V02173
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1462
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 28h 40m

      Conviasa V02173 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 12:20 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 13:20 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 4h 10m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Mån 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Tis 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 11h 20m

      Air France AF1462 - Air France 2h 30m

      Lyfter Tis 19:30 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tis 22:00 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 11:20 Paris, Caracas 2 byten 51h 10m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Conviasa - V02172
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 51h 10m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 18h 55m

      Conviasa V02172 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Fre 10:20 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 11:20 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 17:00 StockholmARN 12:20 Caracas, Paris 2 byten 38h 20m
    1. Conviasa - V02177
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1262
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 38h 20m

      Conviasa V02177 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 17:00 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 18:00 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 30m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Tis 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Ons 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 1h 40m

      Air France AF1262 - Air France 2h 30m

      Lyfter Ons 09:50 CDG Paris, Frankrike

      Landar Ons 12:20 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 12:30 Paris, Caracas 2 byten 52h 20m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Aserca Airlines - R70762
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 52h 20m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 19h 55m

      Aserca Airlines R70762 - Aserca Airlines 1h 10m

      Lyfter Fre 11:20 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 12:30 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 17:00 StockholmARN 12:20 Caracas, Paris 2 byten 38h 20m
    1. Conviasa - V02177
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1262
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 38h 20m

      Conviasa V02177 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 17:00 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 18:00 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 30m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Tis 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Ons 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 1h 40m

      Air France AF1262 - Air France 2h 30m

      Lyfter Ons 09:50 CDG Paris, Frankrike

      Landar Ons 12:20 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 12:30 Paris, Caracas 2 byten 52h 20m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Aserca Airlines - R70762
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 52h 20m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 19h 55m

      Aserca Airlines R70762 - Aserca Airlines 1h 10m

      Lyfter Fre 11:20 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 12:30 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 12:20 StockholmARN 22:00 Caracas, Paris 2 byten 28h 40m
    1. Conviasa - V02173
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1462
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 28h 40m

      Conviasa V02173 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 12:20 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 13:20 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 4h 10m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Mån 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Tis 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 11h 20m

      Air France AF1462 - Air France 2h 30m

      Lyfter Tis 19:30 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tis 22:00 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 11:20 Paris, Caracas 2 byten 51h 10m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Conviasa - V02172
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 51h 10m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 18h 55m

      Conviasa V02172 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Fre 10:20 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 11:20 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 12:20 StockholmARN 22:00 Caracas, Paris 2 byten 28h 40m
    1. Conviasa - V02173
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1462
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 28h 40m

      Conviasa V02173 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 12:20 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 13:20 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 4h 10m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Mån 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Tis 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 11h 20m

      Air France AF1462 - Air France 2h 30m

      Lyfter Tis 19:30 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tis 22:00 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 11:20 Paris, Caracas 2 byten 51h 10m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Conviasa - V02172
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 51h 10m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 18h 55m

      Conviasa V02172 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Fre 10:20 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 11:20 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 12:20 StockholmARN 18:30 Caracas, Paris 2 byten 25h 10m
    1. Conviasa - V02173
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1062
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 25h 10m

      Conviasa V02173 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 12:20 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 13:20 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 4h 10m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Mån 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Tis 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 7h 50m

      Air France AF1062 - Air France 2h 30m

      Lyfter Tis 16:00 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tis 18:30 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 12:30 Paris, Caracas 2 byten 52h 20m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Aserca Airlines - R70762
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 52h 20m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 19h 55m

      Aserca Airlines R70762 - Aserca Airlines 1h 10m

      Lyfter Fre 11:20 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 12:30 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 12:20 StockholmARN 18:30 Caracas, Paris 2 byten 25h 10m
    1. Conviasa - V02173
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1062
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 25h 10m

      Conviasa V02173 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 12:20 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 13:20 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 4h 10m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Mån 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Tis 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 7h 50m

      Air France AF1062 - Air France 2h 30m

      Lyfter Tis 16:00 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tis 18:30 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 16:10 Paris, Caracas 2 byten 56h 0m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Conviasa - V02176
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 56h 0m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 45m

      Conviasa V02176 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Fre 15:10 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 16:10 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 17:00 StockholmARN 12:20 Caracas, Paris 2 byten 38h 20m
    1. Conviasa - V02177
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1262
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 38h 20m

      Conviasa V02177 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 17:00 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 18:00 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 30m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Tis 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Ons 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 1h 40m

      Air France AF1262 - Air France 2h 30m

      Lyfter Ons 09:50 CDG Paris, Frankrike

      Landar Ons 12:20 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 11:20 Paris, Caracas 2 byten 51h 10m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Conviasa - V02172
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 51h 10m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 18h 55m

      Conviasa V02172 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Fre 10:20 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 11:20 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 17:00 StockholmARN 18:30 Caracas, Paris 2 byten 44h 30m
    1. Conviasa - V02177
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1062
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 44h 30m

      Conviasa V02177 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 17:00 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 18:00 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 30m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Tis 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Ons 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 7h 50m

      Air France AF1062 - Air France 2h 30m

      Lyfter Ons 16:00 CDG Paris, Frankrike

      Landar Ons 18:30 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK
  1. Utresa: Ons, Nov 5

    StockholmARN 13:10 Santo DomingoSTD 16:10 Paris, Caracas 2 byten 56h 0m
    1. Air France - AF1263
    2. Air France - AF0368
    3. Conviasa - V02176
    Visa Detaljer »
    1. utresaOns, Nov 5ARN till STD - 2 byten 56h 0m

      Air France AF1263 - Air France 2h 40m

      Lyfter Ons 13:10 ARN Stockholm, Sverige

      Landar Ons 15:50 CDG Paris, Frankrike

    2. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 18h 50m

      Air France AF0368 - Air France 10h 15m

      Lyfter Tor 10:40 CDG Paris, Frankrike

      Landar Tor 15:25 CCS Caracas, Venezuela

    3. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 45m

      Conviasa V02176 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Fre 15:10 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Fre 16:10 STD Santo Domingo, Venezuela

  2. Hemresa: Mån, Dec 8

    Santo DomingoSTD 17:00 StockholmARN 22:00 Caracas, Paris 2 byten 48h 0m
    1. Conviasa - V02177
    2. Air France - AF0385
    3. Air France - AF1462
    Visa Detaljer »
    1. hemresaMån, Dec 8STD till ARN - 2 byten 48h 0m

      Conviasa V02177 - Conviasa 1h 0m

      Lyfter Mån 17:00 STD Santo Domingo, Venezuela

      Landar Mån 18:00 CCS Caracas, Venezuela

    2. Byt flygplan CCS Caracas, Venezuela 23h 30m

      Air France AF0385 - Air France 9h 10m

      Lyfter Tis 17:30 CCS Caracas, Venezuela

      Landar Ons 08:10 CDG Paris, Frankrike

    3. Byt flygplan CDG Paris, Frankrike 11h 20m

      Air France AF1462 - Air France 2h 30m

      Lyfter Ons 19:30 CDG Paris, Frankrike

      Landar Ons 22:00 ARN Stockholm, Sverige

10 936 SEK