Sök & boka billiga flyg:

Pristina

Pristina

Stad:Pristina Land:esSerbien Montenegro
IATA-kod:PRN Tidszon:+0100
Landskod:CS Hotell i Pristina

Viktig information:

Det här är ett urval av billiga flyg till Pristina oavsett datum, priserna är baserade på tidigare sökningar och kan vara inaktuella. För att uppdatera priset använd sökfältet ovan för att söka på de datum som passar er.

  1. Utresa: Mån, Sep 5

    StockholmARN 06:20 PristinaPRN 11:40 Frankfurt 1 byte  5h 20m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Adria Airways - JP0115
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Adria Airways PristinaPRN 15:55 StockholmARN 20:45 Ljubljana 1 byte  4h 50m
    1. Adria Airways - JP0839
    2. Adria Airways - JP0538
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Lufthansa StockholmARN 15:20 PristinaPRN 23:50 Munich 1 byte  8h 30m
    1. Lufthansa - LH2417
    2. Lufthansa - LH6920
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:10 Frankfurt 1 byte  11h 55m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Lufthansa StockholmARN 13:10 PristinaPRN 22:15 Frankfurt, Vienna 2 byten  9h 5m
    1. Lufthansa - LH0803
    2. Lufthansa - LH1242
    3. Lufthansa - LH6456
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 18:10 Frankfurt 1 byte  11h 55m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0804
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Lufthansa StockholmARN 16:35 PristinaPRN 23:50 Frankfurt, Munich 2 byten  7h 15m
    1. Lufthansa - LH0807
    2. Lufthansa - LH0120
    3. Lufthansa - LH6920
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Lufthansa PristinaPRN 12:45 StockholmARN 22:05 Vienna, Munich 2 byten  9h 20m
    1. Lufthansa - LH6459
    2. Lufthansa - LH6373
    3. Lufthansa - LH2420
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Lufthansa StockholmARN 11:40 PristinaPRN 23:50 Munich 1 byte  12h 10m
    1. Lufthansa - LH2415
    2. Lufthansa - LH6920
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Lufthansa PristinaPRN 12:45 StockholmARN 22:05 Vienna, Munich 2 byten  9h 20m
    1. Lufthansa - LH6459
    2. Lufthansa - LH6373
    3. Lufthansa - LH2420
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Lufthansa StockholmARN 06:20 PristinaPRN 11:40 Frankfurt 1 byte  5h 20m
    1. Lufthansa - LH0809
    2. Lufthansa - LH6916
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 14:05 Frankfurt 1 byte  7h 50m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH6226
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Lufthansa StockholmARN 13:10 PristinaPRN 22:15 Frankfurt, Vienna 2 byten  9h 5m
    1. Lufthansa - LH0803
    2. Lufthansa - LH6346
    3. Lufthansa - LH6456
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Lufthansa PristinaPRN 06:15 StockholmARN 14:40 Frankfurt, Munich 2 byten  8h 25m
    1. Lufthansa - LH6915
    2. Lufthansa - LH0100
    3. Lufthansa - LH2416
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Lufthansa StockholmARN 15:20 PristinaPRN 23:50 Munich 1 byte  8h 30m
    1. Lufthansa - LH2417
    2. Lufthansa - LH6920
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Lufthansa PristinaPRN 12:45 StockholmARN 22:05 Vienna, Munich 2 byten  9h 20m
    1. Lufthansa - LH6459
    2. Lufthansa - LH6327
    3. Lufthansa - LH2420
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Austrian Airlines StockholmARN 09:45 PristinaPRN 22:15 Vienna 1 byte  12h 30m
    1. Austrian Airlines - OS0312
    2. Austrian Airlines - OS0769
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Croatia Airlines PristinaPRN 05:45 StockholmARN 12:55 Zagreb, Copenhagen 2 byten  7h 10m
    1. Croatia Airlines - OU0313
    2. Croatia Airlines - OU0480
    3. Croatia Airlines - OU5688
    Visa Detaljer »
1 839 SEK
  1. Utresa: Mån, Sep 5

    Austrian Airlines StockholmARN 06:30 PristinaPRN 11:50 Vienna 1 byte  5h 20m
    1. Austrian Airlines - OS0318
    2. Austrian Airlines - OS0777
    Visa Detaljer »
  2. Hemresa: Ons, Okt 5

    Croatia Airlines PristinaPRN 05:45 StockholmARN 12:55 Zagreb, Copenhagen 2 byten  7h 10m
    1. Croatia Airlines - OU0313
    2. Croatia Airlines - OU0480
    3. Croatia Airlines - OU5688
    Visa Detaljer »
1 839 SEK